Kerro meille toiveesi!

Kerro meille toiveesi ja esittelemme sinulle juuri oikeat kohteet sinulle sopivana hetkenä!

Avaa tästä >

Tarjous

Pyydä Ilmainen arvio asunnostasi

Soita heti!

Hämeenlinnassa
040 456 0553
Riihimäellä
040 456 0559
 
asiakaspalvelu@autiotalot.fi

 

Yhteystiedot

Meiltä löydät osaavat kiinteistönvälittäjät ja asuntomyyjät hoitamaan asuntoasiasi

Autiotalot Lkv Oy:ltä löydät ammattitaitoiset kiinteistönvälittäjät sekä asuntomyyjät Hämeenlinnasta, Riihimäeltä ja Hyvinkäältä. Kiinteistönvälittäjä auttaa sinua oikean asunnon löytämisessä ja osaavat asuntomyyjämme ovat apunasi, kun asuntomyynti tulee ajankohtaiseksi.

Hämeenlinna

Toimitusjohtaja Petri Autio Myyntijohtaja Kari Kivistö Kiinteistövälittäjä Juha Autio
Petri Autio
Toimitusjohtaja, Yrittäjä
LKV, LVV, KiAT, YJEAT
gsm 040 456 0550
petri.autio@autiotalot.fi
Kari Kivistö
Myyntijohtaja, LKV, 
Julkinen kaupanvahvistaja
gsm 0400 635 709
kari.kivisto@autiotalot.fi
Juha Autio
Osakas, Kiinteistönvälittäjä, 
LKV, LVV, KiAT
gsm 040 456 0551 
juha.autio@autiotalot.fi
     
Kiinteistävälittäjä Jukka Friman Kiinteistönvälittäjä Kari Markkanen Kiinteistövälittäjä Harri Myllylä
Jukka Friman
Kiinteistönvälittäjä, LKV 
gsm 040 456 0558
jukka.friman@autiotalot.fi
Kari Markkanen
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, IAT
gsm 040 456 0554
kari.markkanen@autiotalot.fi
Harri Myllylä
Kiinteistönvälittäjä, LKV
gsm 040 456 0555
harri.myllyla@autiotalot.fi
     
Myyntisihteeri Hannele Viitaniemi    
Hannele Viitaniemi
Myyntisihteeri
gsm 040 456 0552
hannele.viitaniemi@autiotalot.fi
   
     

Riihimäki ja Hyvinkää

Toimitusjohtaja Petri Autio Kiinteistövälittäjä Juha Autio Asuntomyyjä Tapio Poranen
Petri Autio
Toimitusjohtaja, Yrittäjä
LKV, LVV, KiAT, YJEAT
gsm 040 456 0550
petri.autio@autiotalot.fi
Juha Autio
Osakas, Kiinteistönvälittäjä, 
LKV, LVV, KiAT
gsm 040 456 0551 
juha.autio@autiotalot.fi
Tapio Poranen
Asuntomyyjä
gsm 0400 782 055
tapio.poranen@autiotalot.fi
     
     

Onko sinulla kysyttävää - Haluatko lisätietoa palveluistamme?

Jätä nimesi ja puhelinnumero. Olemme sinuun yhteydessä viimeistään seuraavana arkipäivänä.

Nimi
Puhelin